Úvěr se zástavou nemovitosti

Úvěr se zástavou nemovitosti představuje efektivní možnost získání zápůjčky bez zdlouhavého papírování. Jak naznačuje název tohoto produktu, pro sjednání úvěru je nezbytné vlastnit nemovitost, kterou lze využít jako zástavu. V případě, že disponujete takovým majetkem, je možné rychle domluvit výši půjčky a splátkový plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Peníze budou rychle převedeny na váš účet a můžete je využít k libovolnému účelu, který pro vás má význam.

Proč sjednat úvěr se zástavou nemovitosti právě u nás?

Je to velmi jednoduché – potřebujete pouze vhodnou nemovitost. Dokonce můžete využít i nemovitost ve vlastnictví třetí strany. Jakmile splníte tuto základní podmínku, můžeme se rychle domluvit. Není třeba poskytovat žádné výpisy z rejstříků ani doložení příjmů. Jsme schopni pro vás zajistit půjčku s optimálním úrokem a to až do výše 80 % odhadované hodnoty nemovitosti.

  • Podnikatelský úvěr je k dispozici pro podnikatele, živnostníky a firmy.
  • Můžete získat od 50 000 Kč až do 80% tržní hodnoty vaší nemovitosti.
  • Podnikatelský úvěr vám zařídíme pohodlně online.
  • Úvěr můžete splácet od 1 roku do 20 let.
  • Stabilní úroková sazba. Zajistíme konstantní úrokovou sazbu po celou dobu splácení.
  • Pravidelným splácením umožníme nižší úrokovou sazbu.
  • Široké zaměření. Přijímáme jak komerční, tak nekomerční objekty.

Průběh při sjednávání úvěru

Stačí nás kontaktovat způsobem, který vám nejvíce vyhovuje. Poskytneme vám veškeré informace potřebné k uzavření úvěru se zástavou nemovitosti a připravíme pro vás individuální nabídku. Pokud s ní souhlasíte, celý proces probíhá velmi rychle a potřebné finanční prostředky můžete mít brzy k dispozici na svém účtu.

Často kladené dotazy

Ty nejlepší podmínky vyřizujeme každému klientovi. Záleží opravdu na mnoha faktorech. Po prvním rozhovoru s naším telefonním operátorem jsme schopni říci přibližné podmínky požadovaného úvěru.

Odklad splátky lze poskytnout od 1 měsíce až do 3 měsíců. Odklad splátky závisí na včasném plnění závazků vůči naší společnosti a posuzuje se individuálně.

Naši operátoři díky dlouholetým zkušenostem dokážou říci hned po prvním telefonním rozhovoru. Jinak do 24 hodin po doložení potřebných dokumentů.

Fotografie nemovitosti a její adresa, výše požadovaného úvěru.