Co je vyplacení exekucí?

Existuje mnoho způsobů, kterými se člověk může zadlužit. To v mnoha případech to vede až k exekučnímu řízení, při kterém může hrozit i ztráta bydlení. Splacení exekuce úvěrem se zastavením nemovitostí je jedním z možných řešení, jak tento proces zastavit. Posoudíme vaši situaci a poskytneme vám úvěr s nejnižším možným úrokem, která vám umožní splatit vaše stávající dluhy. Namísto několika plateb s vysokými úroky tak budete mít pouze jeden závazek s férovými podmínkami a vyřadíte se z rejstříku dlužníků.

Poskytneme vám finanční zdroje při kterých peníze poputují přímo na účet exekutora, což celý proces zrychlí a urychlí tak zastavení exekuce. Peníze budete následně splácet podle dohodnutých pravidel, ale váš majetek zůstane nedotčený. Je však nutné vlastnit nemovitost, kterou budete při půjčce ručit. Nemusí to být přímo vaše nemovitost, můžete se dohodnout také s někým z rodiny, kdo bude schopen a ochoten vám pomoci. Pokud je exekuce přímo na nemovitosti, budete jednoduše ručit touto nemovitostí.

Proč řešit vyplacení exekucí s námi?

Klíčovým prvkem naší spolupráce a zároveň naší jedinou podmínkou týkající se nemovitosti, která může sloužit jako zástava, je fakt, že by celkový dluh neměl přesáhnout 80% hodnoty této nemovitosti. Pokud tato kritéria splňujete, jsme schopni najít optimální řešení pro váš konkrétní případ. Kontaktujte nás kdykoliv během exekučního řízení – čím dříve, tím lépe. Zajistíme vyplacení exekucí a pohlídáme veškerou administrativu. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují úspěšné jednání s exekutory.

Společně s právníky z naší advokátní kanceláře provedeme důkladnou kontrolu postupu věřitelů a exekutorů, abychom zajistili dodržování zákonných předpisů. V případě odhalení nesrovnalostí vám pomůžeme získat zpět své peníze. Vyplacením exekuce však spolupráce nekončí. Nabízíme podporu při sestavování finančního plánu a časem jsme schopni refinancovat vaši půjčku. Postupně přecházíte od nebankovních půjček s vyšším úrokem, kterých může být několik, k bezpečnějšímu závazku, který vás nebude zatěžovat.

1. O svůj majetek nepřijdete
Vyplacením exekucí řešíte finanční situaci bez ztráty majetku. Nemovitostí pouze ručíte, při pravidelném splácení o ni nemůžete přijít.

2. Exekuci okamžitě vyřešíme za vás
Převezmeme veškeré jednání s exekutory a věřiteli, takže nebudete cítit nepříjemný tlak spojený s tímto procesem.

3. Individuální přístup
Najdeme optimální řešení pro vaši situaci a podpoříme vás při dalším finančním plánování.

4. Nabízíme férové podmínky
Místo několika úvěrů s vysokými úroky splácíte jeden závazek s přijatelnějším úrokem, který se postupně snižuje.

Jak postupovat při vyplacení exekucí? 

Po telefonickém rozhovoru budeme schopni zhodnotit váš případ a doporučit optimální řešení. Zajistíme aktivní komunikaci s exekutory, prověříme vaše dluhy, zhodnotíme hodnotu majetku a na základě toho představíme konkrétní návrhy. Již následující den po podpisu dohody jsou vaše finanční závazky plně vyřešeny. Od prvního kontaktu s vámi máme společný cíl – pomoci vám k získání bezpečného bankovního úvěru.

Často kladené dotazy

Ano, ihned po získání plné moci od vás následuje kontakt s věřiteli a zahajujeme jednání o částkách.

V případě bezproblémového průběhu by exekutor mohl obdržet peníze na účet do 4 pracovních dnů.