Jaký je postup při výkupu nemovitosti?

Jde o přímý odkup nemovitosti, a proto je postup v tomto případě relativně snadný. Po získání vašeho kontaktu zajistíme odborné ocenění vaší nemovitosti. Na základě posouzení vám následně předložíme odpovídající nabídku. Pokud s ní souhlasíte, přistoupíme k rychlému převodu finanční částky na váš účet. V případě potřeby můžeme zastupovat vaše zájmy při jednáních s exekutory pomocí plné moci. Pro vás jako klienta tak bude celý proces odkupu nemovitosti papírově velmi snadný.

Význam výkupu s předkupním právem zpětného odkupu

Výkup nemovitosti s předkupním právem zpětného odkupu znamená dočasný prodej vašeho majetku, který si následně opětovně kupujete prostřednictvím splátek. Tato myšlenka je obecně známá jako „leasing“, kde splácíte za věc, kterou současně můžete užívat. Celý proces výkupu nemovitosti s předkupním právem zpětného odkupu je jednoduchý.

Pokud potřebujete rychle získat hotovost pro podporu podnikání nebo splacení dluhů a preferujete bezproblémový postup bez složitého papírování, jsme zde, abychom vám v tom pomohli. Princip výkupu spočívá v dočasném prodeji vašeho majetku, který si pak postupně zpětně kupujete prostřednictvím pravidelných splátek. Během této doby můžete nadále využívat svůj majetek.

Pokud vlastníte nemovitost, kterou můžete využít pro tuto formu financování, jednoduše řečeno: prodáte nám nemovitost a budete ji splácet podobně jako nájem na základě dohodnutých kritérií. Splníte-li stanovené podmínky, můžete si po určité době (často do pěti let) za předem stanovenou cenu odkoupit majetek zpět. Stejně jako u dalších produktů nabízíme i při zpětném leasingu dlouhodobou spolupráci. V případě, že během čerpání zjistíme, že byste mohli získat výhodnější financování, pomůžeme vám se vším potřebným.

Proč právě s naší společností?

Vaši situaci budeme řešit individuálně a pečlivě přizpůsobíme vašim potřebám. Měsíční splátku stanovíme na základě vašich finančních možností a vaší schopnosti ji hradit. Naším cílem není obchodovat s vaším majetkem, ale dokončit celý proces včetně zpětného odkupu společně s vámi. Veškerou potřebnou dokumentaci zařídíme kompletně za vás, smlouvy vám předložíme s dostatečným předstihem, abyste měli dost času k jejich pečlivému přečtení. Navíc se postaráme o jednání s exekutory za vás. Spolupracujeme též s právní kanceláří, která zkontroluje správnost vaší exekuce. Pokud zjistí nějaké chyby ze strany věřitelů nebo exekutorů, pomůže vám v odstranění problémů a získání zpět vaše peníze.

Rychlost a bezpečnost
Okamžité vyplacení exekucí a zastavení případné dražby.

Osobní přístup
Splátky přizpůsobíme vašim finančním možnostem.

Administrativní podpora
Postaráme se o byrokracii a převezmeme za vás jednání s věřiteli a exekutory.

Dlouhodobá podpora
Zůstaneme s vámi a pomůžeme vám s možnostmi zpětného odkupu, včetně přefinancování s bankou.

Často kladené dotazy

Prakticky vždy uzpůsobujeme podmínky dle konkrétního případu. Výše splátky je nastavena tak, aby klient mohl snadno a pravidelně splácet. Klient si v podstatě sám určuje výši splátky. Tento produkt slouží jako dočasné opatření k vyčištění registrů a získání podmínek pro získání hypotéky.

Odpověď na tuto otázku závisí na lokalitě a její kupní síle, stejně jako na stavu nemovitosti. Obecně platí, že v rámci tohoto produktu se pohybujeme maximálně na 70% z aktuální tržní hodnoty nemovitosti.

Obvykle dokážeme dokončit celý proces výkupu během 4 pracovních dnů od prvního kontaktu i se zasláním peněz klientovi.

Adresu nemovitosti, kvalitní fotografie nemovitosti a její popis. Dispozice, m², sklep, garáž, balkon, stav atd.

Obvykle dokážeme dokončit celý proces výkupu během 4 pracovních dnů od prvního kontaktu i s předáním peněz klientovi.

Informace o lokalitě nemovitosti, kvalitní fotografie a podrobný popis včetně dispozice, plochy (m²), příslušenství jako sklep, garáž, balkon, a informace o stavebním stavu apod.